Atmintinės

Iškylos ABC

Šiltasis sezonas – geriausias metas iškylauti, todėl paruošėme Jums atmintinę, kuri padės iškylai pasirengti lengvai ir kuo labiau draugiškai aplinkai. Čia rasite patarimus, kiek maisto gali prireikti, kuo pakeisti įprastus vienkartinius indus bei kaip patogiai užkurti ugnį. Atmintinę galite atsisiųsti PDF formatu arba peržiūrėti žemiau.

ATMINTINĖ GYVENTOJAMS

ATMINTINĖ GYVENTOJAMS: viskas, ką turite žinoti apie pusiau požeminius atliekų konteinerius. Didžioji pusiau požeminių konteinerių dalis yra po žeme – jie yra įkasti 1,6–1,9 metrų gylyje. Tokiame gylyje vyrauja 6–7 laipsnių temperatūra – tai apsaugo nuo atliekų skleidžiamo blogo kvapo. Įkastų pusiau požeminių konteinerių talpa yra labai didelė, o virš žemės esanti dalis neužima daug vietos, tad sutaupoma erdvės.

Atmintinė vykstantiems žygiuoti

Nepalik savo pėdsakų gamtoje – padaryk ją gražesne. Kaip? Tai ką pasiėmei su savimi į žygį – viską PARSINEŠK IR IŠRŪŠIUOK į tam skirtus konteinerius.

Kompostavimo ABC

Kompostavimas – tai lengvas, kasdienis veiksmas, kuris daro didžiulę įtaką ekologijai. Jis padeda sumažinti naštą aplinkai, kartu taupo Jūsų lėšas, skirtas atliekoms tvarkyti.